Корпорація Microsoft, яка є власником сервісу для відеодзвінків та обміну повідомленнями Skype, вперше суттєво оновила програму.
За інформацією The Verge, новий Skype не лише працюватиме швидше і краще, а й отримає нові функції, популярні в інших месенджерах. У чатах тепер можна обмінюватись гіфками та емодзі, а пошук по них став універсальним.
Також у новій версії з'явилась функція, схожа на Snapchat. Співрозмовники можуть робити фото та відео, не виходячи зі Skype, та одразу ж ними ділитися, додавши різні фільтри.
Розробники назвали масштабне оновлення "новою генерацію Skype". Першими її випробувати зможуть власники пристроїв на ОС Android, а потім - на Windows, iOS та Mac.
Зазначимо, що останні версії Skype для ПК мали певні проблеми, яких немає в інших месенджерах. Історія повідомлень надто довго запускалась, а сама програма нерідко гальмувала.
Війна скоро закінчиться: нардеп приголомшив новиною
ПриватБанк встановив обмеження в банкоматах: які ліміти діють
Можуть і не впустити в Європу: українцям встановили ще одну перешкоду на кордонах
Пенсіонерам почали надходити дві виплати на місяць
Як повідомляв портал "Знай.ua", представники YouTube заявили про наміри боротися з авторами образливих роликів - їх відключатимуть від рекламної мережі.