Експерти розповіли про те, куди поверне в майбутньому людство. Вони впевнені в тому, що індустрія продуктів харчування стане персоналізованої під кожного окремого покупця, а штучний інтелект стане звичайною частиною нашого життя.

Про це пише "Хайтек"

"Якщо ми навчимося виробництву якісного і смачного м'яса, не вбиваючи при цьому мільйони тварин, — це буде дуже круто. Ще з'явиться функціональна їжа — люди будуть ще менше готувати і частіше їсти не просто готову їжу, а якісь суміші, збагачені необхідною кількістю мінералів і вітамінів. Ця галузь вже існує і зростає, але зараз це виглядає дуже жорстоко. З часом її розвиток буде більш гармонійним", - повідомив експерт з виробництва продуктів харчування Михайло Перегудов.

Інший експерт, Максим Коротков, вважає, що в гонці за покупця переможе не ресторанна сфера, а сервіси доставки їжі.

Популярні новини зараз

Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї

Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання

Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця

В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу

Показати ще

"На даний момент вже використовуються технології ШІ і big data, які передбачають, що замовить користувач, і що необхідно приготувати. Наступний крок — автоматизація виробництва на 60% і більше відсотків і перехід на ефективне виробництво з максимально стабільними параметрами і стабільної ефективністю. А потім процес замовлення і доставки автоматизується в логістиці."

Єлизавета Яновська, виконавчий директор CSSSR, розповіла про те, що передбачає повне вмирання вебу як такого протягом наступних 10 років. Також вона розповіла про те, що швидше за все доповнена реальність замінить смартофони.

"Сприйняття інформації буде відбуватися через портативні гаджети і аксесуари, і ми перейдемо до концепції "The Best Interface is No Interface". Якщо інтернет, у звичному розумінні, все-таки продовжить свій розвиток, то він піде у бік децентралізації і blockchain-протоколів.

В цьому випадку однозначно автоматизується працю верстальників. Вже є сервіси для конвертації дизайну в код: модифікуються шаблони Tilda або експорт макетів Figma. Верстка піде по шляху ще більшої автоматизації, а професія верстальника помре в принципі (хоча залишиться як навичка і буде потрібна фронтенд-розробникам майбутнього)".

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", корпорація Google відновила свій картографічний сервіс Maps. Ці оновлення розробники анонсували ще під час конференції в травні.