В програму середньої освіти Великобританії в цьому році були включені курси з кібербезпеки. На них англійських підлітків учитимуть як правильно справлятися з мережевим буллінгом і не ставати жертвою тролів, повідомляє The Telegraph. Аналогічна програма діє вже і в Сполучених Штатах.

Мережеве спілкування давно стало невід'ємною частиною нашого життя. Але, як відомо, у прогресу завжди є дві сторони. Сама по собі можливість налагодити комунікацію з людиною яка перебуває за тисячі кілометрів ще не гарантує, що в обох учасників діалогу будуть добрі наміри. Як показали дослідження, проведені нещодавно, 20% школярів стають жертвами інтернет-буллінга, близько 35% вважають себе занадто повними і майже кожен час від часу стикається з тривожними станами.

В цьому році уроки були введені тільки в школах, в яких викладають за програмою PSHE. Однак, вже в найближчому майбутньому такі курси стануть загальнообов'язковими у всіх школах королівства. Схожу програму в США запустила приватна компанія Nearpod, яка спеціалізується на впровадженні мобільних технологій в навчальний процес. Стартап розробив курс «Цифрового громадянства» для учнів різного віку. Школярів вчать боротися з кибертравлею, спокійно сприймати і приймати свій власний зовнішній вигляд, оберігати своє приватне життя, а також реагувати на небезпечні ситуації під час спілкування в соцмережах.

У 2016 році програму скачали 228 000 вчителів, повідомляє Fast Company. З її допомогою було проведено 10 000 годин занять. Поки заняття добровільні, але влада США, як і в Британії, мають намір зробити їх обов'язковими.

Популярні новини зараз

ТЦК збирає досьє на кожного: які дані вашої біографії знатимуть обов’язково

Водоканали почали відключати неплатників: який борг вважається "критичним"

Залишилися тижні: в Україні пенсіонерам збільшать виплати поза графіком індексації

Не знайдуть цього в машині – отримаєте штраф: що можуть перевірити копи

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" розповідав про канадську систему виховання