Google є на даний момент найпотужнішим інструментом для пошуку інформації. Але як і кожним інструментом, Google треба вміти користуватися. Пропонуємо вам невелику підбірку різних трюків, завдяки яким ви легко знайдете потрібну інформацію.

Пошук конкретної фрази. Іноді буває необхідно знайти фразу саме в тому вигляді, в якому ми її обманюємо. Наприклад, коли ми шукаємо текст пісні, але знаємо тільки одну фразу з неї. В такому разі вам потрібно укласти цю фразу в лапки.

Пошук слів у заголовку. Якщо ви хочете, щоб всі слова запиту були в заголовку, використовуйте фразу allintitle:. Якщо тільки частина запиту повинна бути в заголовку, а решта — в іншому місці документа або сторінки, ставте intitle:.

Популярні новини зараз

Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування

Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей

Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція

Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень

Показати ще

Пошук слів в URL. Щоб знайти сторінки, у яких ваш запит прописаний в URL, введіть allinurl:.

Пошук новин для конкретної локації. Якщо вам потрібні новини за певною тематикою з конкретної локації, використовуйте location: для пошуку по новинах Google.

Пошук з якоюсь кількістю пропущених слів. Вам потрібно знайти пропозицію в документі або в статті, але ви пам'ятаєте тільки слова на початку і в кінці. Введіть свій запит і вкажіть, скільки приблизно слів було між тими словами, які ви пам'ятаєте. Виглядає це так: "У лукоморья AROUND(5) дубі тому".

Пошук, якщо забули якесь слово або цифру. Забули якесь слово з приказки, пісні, цитати? Не біда. Google все одно допоможе його знайти. Поставте зірочку (*) на місці забутого слова.

Пошук сайтів, які посилаються на вас зацікавив сайт. Цей пункт корисний власникам блогів чи сайтів. Якщо вам цікаво, хто ж посилається на ваш сайт або навіть на певну сторінку, то достатньо ввести link:lifehacker.ru.

Виключити результати з зайвим словом. Уявімо ситуацію. Ви вирішили поїхати відпочивати на острови. І ви зовсім не хочете на Мальдіви. Щоб Google не показував їх в результатах пошуку, потрібно просто ввести "Відпочинок на островах −Мальдіви". Тобто перед словом Мальдіви поставити мінус.

Раніше портал "Знай.uа" повідомило, що Apple натякнула на новий захист даних.