Військові Великобританії поставили під загрозу надсекретні дані про винищувач п'ятого покоління F-35. Невідомий хакер зумів отримати доступ до закупівельних даними літака, зламавши обліковий запис програми для знайомств Tinder.
Військовослужбовець британських військ повідомила командуванню про підозри, що її аккаунт хтось використовує і витік даних була локалізована. І хоча про кількість вкрадених даних невідомо, в Лондоні повідомляють про "незначних" витоках.
Британські власті стверджують, як і отруєння Скрипалів, цей випадок — справа рук Росії.
“Абсолютно ясно, що Кремль використовує свої зростаючі гібридні можливості для підриву безпеки по всьому світу і збільшення свого впливу. Їх кібератаки все більш настирні і нахабніше", - заявив міністр оборони Великобританії Гевін Вільямсон.
Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Великобританія є одним з головних спонсорів колективної програми винищувачів F-35 поряд з Ізраїлем і США. Зазначимо, що Ізраїль став першою країною в світі, яка випробувала машину в реальних бойових умовах в Сирії, де вона чудово себе проявила, залишившись невразливою для сирійських ППО.
Можна припустити, що завдяки взломанному аккаунту з сайту для знайомств хакер отримав доступ до особистої інформації з мобільного телефону військовослужбовцем британських військ. На даний момент відстежити хакера не вдалося, проте ведуться розслідування.
Як повідомляв портал Знай.uа, додаток Google Maps запустило нову функцію: тепер при поширенні геолокації буде відправлятися також інформація про заряд акумулятора смартфона. Про це повідомляє The Verge.
Також портал Знай.uа писав, що не можна не погодитися, що Google Chrome є самим популярним браузером. Але, на жаль, по зручності і оснащенню він поступається своїм конкурентам в особі Opera або Safari, в яких зручний режим PIP (картинка в картинці) вже давно існує.