Samsung буде вести спільну роботу по створенню нового ШІ-асистента з розробником голосових помічників Kakao. Компанії об'єднають свої платформи в одну.
Цілком можливо, що корейський гігант об'єднує з Kakao свою розробку у зв'язку з провалом голосового помічника Bixbi, який так і не став популярним. У свою ж чергу, Kakao успішно допомагає створювати асистентів іншим великим компаніям.
Представники Samsung говорять, що це зроблено для розширення екосистеми інтелектуальної допомоги: тепер голосові помічники зможуть використовувати сервіси один одного, стаючи все більш популярними.
В цьому році корпорації дадуть конкретний список функцій і можливостей, які будуть об'єднані і стануть доступні для користувачів обох платформ. Цілком можливо, в цьому списку з'являться функції з використанням ШІ.
Усю країну накриють дощі: синоптики спрогнозували, яким буде літо в Україні
Замість однієї – три виплати: пенсіонери отримуватимуть більше грошей
Важлива зміна від "Нафтогазу": як тепер оплачувати газ
Пенсіонерам доплатять 1000 гривень: як оформити гроші
Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що кров стане джерелом електроенергії.