Коли ми їдемо у відпустку, кожен переживає про збереження свого будинку і цінностей. Компанія Amazon подбає і про це, представивши новий режим для розумних динаміків з голосовим помічником Alexa.

Нова функція отримала назву Away Mode. Його особливість в тому, що за час вашої відсутності динамік буде відтворювати людські бесіди, які були взяті з різних телевізійних програм, кіно чи серіалів.

Завдяки цьому, якщо хто надумає залізти у ваш будинок, він почує, що "вдома хтось є". Залишається лише сподіватися, що грабіжник не дивився передачу або серіал, сцени з яких він може почути. Швидше за все, ця функція стане в нагоді для власників квартир. Однак для цього необхідно мати хоча б одну голосову колонку від Amazon. Компанія планує впровадити свою екосистему в кожен будинок, змусивши вас придбати величезну кількість гаджетів, які спростять ваші домашні завдання по дому.

Популярні новини зараз

Перевірки від газовиків вийшли на новий рівень: українцям розповіли про документ, який треба підписати

Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо

Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця

Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ

Показати ще

Подібних функцій поки не можу запропонувати настільки розвинену екосистему, оскільки розумну колонку від Apple практично ніхто не купує. І навіть голосовий помічник від Google не здатний скласти конкуренцію Amazon, оскільки ціна колонки менше 100 доларів.

Нагадаємо, що за попередніми даними, популярна фінська компанія HUMU створила аудиоподушку, яка дозволяє слухати музику або дивитися кіно без навушників.

Як повідомляв портал Знай.uа, додаток Google Maps запустило нову функцію: тепер при поширенні геолокації буде відправлятися також інформація про заряд акумулятора смартфона. Про це повідомляє The Verge.

Також портал Знай.uа писав, що не можна не погодитися, що Google Chrome є самим популярним браузером. Але, на жаль, по зручності і оснащенню він поступається своїм конкурентам в особі Opera або Safari, в яких зручний режим PIP (картинка в картинці) вже давно існує.