Американська компанія Bethesda Softworks анонсувала вихід чотирьох доповнень до популярного шутера Wolfenstein II: The New Colossus, події якого розгортаються під час Другої світової війни.
У доповненні DLC The Adventures of Gunslinger Joe з'явиться цікавий персонаж. Геймер гратиме від першої особи за темношкірого Йосифа Сталліона, який протистоїть нацистам у Чикаго.
Біографія Йосифа Сталліона, ім'я якого, судячи зі всього, є відсиланням до кату українського народу, не менш цікава. До війни він грав у футбол на позиції захисника.
Цікаво, що у доповненні The Diaries of Agent Silent Death головною героїнею стане розвідниця на ім'я Джессіка Віліант.
Реліз гри Wolfenstein II: The New Colossus від студії MachineGames відбудеться 27 жовтня цього року.
Нові правила мобілізації: жінок просять з'явитись в ТЦК – кого чекають в першу чергу
Банк пробачив борг, а держава ні: українців змусять сплатити новий податок
Дозволили бронювати до 100% працівників: кому більше не загрожує мобілізація
Без суду не виселять, але квартиру продадуть: боржникам готують суворі реалії
Як повідомляв портал "Знай.ua", у новому шутері Call of Duty: WWII геймери протистоятимуть армії зомбі-нацистів.