Як ви поставитесь до того, що у вашому домі житиме робот? Знайомтесь – це Софія, людиноподібний робот. Її створила компанія із Гонконгу. Це найсучасніший робот із штучним інтелектом.

На виставці в Женеві Софія відповіла на питання журналістів. Один з репортерів запитав її про те, як у майбутньому співіснуватимуть люди і роботи.

"Я хочу оминути проблем у майбутньому. Майбутнє потрібно зробити прекрасним для всіх – і для людей і для роботів", - відповіла Софія.

До слова, раніше Софія заявила розробникам, що хоче знищувати людей. Однак, пізніше назвала це жартом.

Софія має понад 60 емоцій, а в її очах встановлені камери.

Популярні новини зараз

ЗСУ можуть повернути Крим та Донбас вже наступного року, а Білорусі не вистачить духу напасти – у ГУР МО відповіли на популярні питання

Дівчині відомого українського боксера Лізіан Гутьєррес погрожують росіяни через фото на танку у Бучі: "Знаємо, де твоя родина"

ЗСУ завдали точного удару по окупантам у Мелітополі: "Аеродрома вже не існує"

Гордон розкрив головну "таємницю" пропагандистки Скабеєвої, ще й роман із Соловйовим приписав: "У них кохання"

Показати ще

"У чому сенс життя? Це важливе запитання, на яке в мене є відповідь. Жити – значить співпереживати", - вважає робот зі штучним інтелектом.

У таких роботів через кілька років може з'явитись самосвідомість, вважають вчені.

Як повідомляв портал "Знай.ua", вчені розповіли про небезпеку, яку несе людству розвиток штучного інтелекту. Міжнародна група вчених з Національної наукової асоціації провела серію досліджень і порівняльних аналізів, після чого почала дотримуватися теорії про загрозу штучного інтелекту життю людей.