Збій в сервісі Google Docs відкрив доступ до дуже цікавих файлів, що стосуються виборів мера Москви, заплановані на 9 вересня 2018 року. У соцмережах публікували файли знайдені користувачами мережі, і вони є списком громадян, що входять в "мобілізаційну сітку", ціль якої — підняти результат на виборах. У середньому, підрахували користувачі, вийшло 150 чоловік на ДВК (це 7-8% від усіх виборців). Відомо, що в список входять "дуже літні люди та інваліди-надомники, які обходять соцпрацівники".

Файл, як виявилося, належить до району Східне Дегунино і містить список з 23 тисяч виборців з прізвищами, адресами, контактними даними та іншою особистою інформацією, за допомогою якої можна вплинути на результати виборів.

Також серед витекли документів були знайдені різні методички, по всій видимості, поширені серед провладної мережі ботів, беруть участь в онлайн-перепалках для формування у користувачів потрібного для Росії думки. Один з файлів називається "Знайдемо правду: Росія при Путіні досягнення і антидостижения".

Популярні новини зараз

Чергуватимуть представники ТЦК: де українцям тепер можуть вручити повістку

"Війна на території росії": відомий астролог назвав час, коли Україна відчує мир

Гречку, соняшникову олію та борошно будемо купувати за новими цінами: скільки доведеться викласти

Кінець світу все ближче? Експерти знайшли лякаючий напис, який готує до гіршого: "До Землі наближається"

Показати ще

Нагадаємо, що Apple незабаром може використовувати LG в якості альтернативного постачальника для своїх OLED-панелей, які використовуються в пристроях iPhone X.

Компанія LG в якості вторинного постачальника допоможе прискорювачам OLED-технологій з технологічним гігантом швидше створювати свої девайси, при цьому скоротивши витрати. Раніше Apple покладалася виключно на Samsung, для поставки OLED-дисплеїв, однак компанія зажадала занадто велику суму за свої послуги.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що недорогі китайські батареї для смартфонів можуть стежити за своїми власниками. Про це повідомили експерти з безпеки з Великобританії. Повідомляється, що зловмисники можуть додати мікрочіп для стеження в такі батареї-шпигуни і поширювати їх на популярних китайських інтернет-магазинах за низькою ціною, або навіть неофіційні сервісні центри з ремонту смартфонів.

Низька ціна завжди буде головної причини покупки небезпечної батареї. Якщо ви встановили китайську підробку замість оригінальної батареї, то зловмисники отримають прямий доступ до вашого смартфона або планшета, і може навіть зчитувати дані з вашої банківської картки, галереї, і паролі.