Частина комп'ютерної історії, яка допомогла запустити компанію, яка володіє капіталом у трильйон доларів, потрапила під аукціон. Повністю діючий Apple-1, виставлений на аукціон Бостонським аукціоном RR у вересні, є одним з 60 працюючих комп'ютерів, які випустилися тиражом в 200 оригінальних моделей комп'ютерів, які були розроблені і побудовані Стівом Джобсом і Стівом Возняком в 1976 і 1977 роках.

Він був відновлений у свій первісний стан експертом Apple Кору Коеном. Система працювала без збоїв протягом приблизно восьми годин в тесті. Він навіть включає оригінальну клавіатуру з 1970-х років. Це показує скромні починання Купертіно, штат Каліфорнія, компанія Apple, яка нещодавно стала першою в світі публічною компанією, яка оцінюється в 1 трильйон доларів. Apple 1 спочатку продавалася за 666 доларів. За такий комп'ютер на аукціоні просять 300 000 доларів, або навіть більше.

Варто відзначити, що тепер працюючих комп'ютерів зі складанням тих років практично не залишилося, тому цей примірник особливо цінний як для фанатів Apple, так і для всього світу. До речі, цілком можливо, що саме за цим комп'ютером і працював Стів Возняк, чи хтось з легендарних особистостей, які брали участь у створенні цілої корпорації, яка задає тенденції на ринку електроніки.

Нагадаємо, що один додаток в Google Play виявилася небезпечним для смартфонів. Мова йде про простеньку гру Bug Smasher, яка при запуску підключає смартфон до глобальної бот-мережі, що здійснює майнінг (видобуток) криптовалют непомітно для власника.

Популярні новини зараз

Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі

Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців

Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус

Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця

Показати ще

Як повідомляв раніше "Знай.uа", фахівці хмарної платформи Ceros провели дослідження і з'ясували найбільш затребувані продукти компанії Apple. Підсумки своєї роботи вони опублікували на офіційному сайті платформи.

Також "Знай.uа" писав, що користувачі з різних країн світу почали масово скаржитися на погану якість смартфонів компанії Xiaomi. Нещодавно телефони цього виробника почали вимикатися.