“Нас не турбує те, що в окремих країнах на нас чиниться тиск з-за захисту особистої інформації користувачів. Ми завжди готові порвати будь-які зв'язки з такими країнами, позбавивши їх можливості чинити на нас такий тиск", - заявив Павло Дуров раніше.

Крім сказаних слів, Павло не боїться опинитися персоною нон грата в Росії чи Ірані, хоч він і відвідує Росію з-за батьків, які живуть на території країни.

Нагадаємо, Роскомнадзор не раз закликав розробників Telegram і особисто творця месенджера виконати вимогу російського законодавства щодо розкриття інформації про користувачів. Павло в свою чергу відповів, що це "саботаж державних інтересів", вказавши на політичний нейтралітет проекту.

Популярні новини зараз

ПриватБанк змінив ліміти на видачу готівки: яку суму можна зняти

"Мінімалка" до 20 тисяч грн: українцям хочуть майже вдвічі підняти оклади

Навіть якщо є відстрочка або бронь: у ТЦК дали чоловікам 7 днів

ПФУ спише частину коштів: у пенсіонерів заберуть 30% виплати

Показати ще

Однак влада Росії все ж знайшли привід звинувачень: нещодавно прокуратурою цієї країни було порушено кримінальну справу проти Павла Дурова, оскільки Telegram нібито використовується для розповсюдження забороненої "полунички" та екстремістських матеріалів, оскільки терористи "Ісламської держави" активно користуються цим месенджером.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що до інтернету почали підключати продукти.