Засновник сервісу Telegram Павло Дуров на своїй сторінці пояснив причини співпраці компанії зі спецслужбами і урядами країн. Нагадаємо, що 28 серпня Telegram змінив політику конфіденційності, викликавши негативну емоцію у користувачів.
Цього літа компанія створили повноцінну політику конфіденційності Telegram, щоб відповідати новим європейським законам про охорону особистих даних.
“У політиці конфіденційності ми залишили за собою право передавати IP-адресу та номер телефону терористів відповідним службам за рішенням суду. Незалежно від того, чи будемо ми коли-небудь користуватися цим правом, така міра повинна зробити Telegram менш привабливою майданчиком для тих, хто займається тут розсилкою терористичної пропаганди" - повідомив Павло Дуров.
Іншими словами, на думку Дурова, такий крок більше не буде залучати терористів до використання Telegram, оскільки правоохоронні органи зможуть отримати дані про терориста.
На Україну чекає аномальне літо: чим воно може здивувати у 2025 році
Нацбанк виводить з обігу частину грошей: чим їх замінять
Українці працюватимуть до глибокої старості: у Мінсоці готують нововведення
Військові квитки старого зразка: що буде, якщо не замінити
Незважаючи на це, в Росії сервіс і далі буде заблокований, оскільки Роскомнагляду і ФСБ не потрібні номера телефонів, а ключі шифрування від листування. Роскомнагляду мало таких даних як мобільний номер і ip-адресу будь-якого користувача
Як повідомляв раніше "Знай.uа", на Pebble Beach в Каліфорнії Mercedes-Benz презентував авто Vision EQ Silver Arrow, новий електромобіль, щоб дати уявлення про майбутнє нового електричного "EQ" німецького автовиробника.