Розробники соціальної мережі Facebook створили таблицю рекомендацій для модераторів, яку вони використовують для визначення порушень в повідомленнях зі смайликами. Про це повідомляє видання Motherboard.
У документі зазначено, що емодзі і їх деякі комбінації часом набувають нового змісту. Відтепер модератори зобов'язані контролювати процес використання смайликів для уникнення порушень правил соціальної мережі.
Варто відзначити, що їх список досить великий і включає в себе багато пояснень дрібним шрифтом, так що надану таблицю можна вважати вичерпною інструкцією для образ. Крім негативних, є також позитивні емодзі.


Так, у текстах інтимного характеру можуть зустрічатися баклажан, персик або хот-доги. Вони можуть бути пов'язані з харассментом. А ось емодзі тварин можуть використовуватися в якості порівняння з ними.
Фінансовий гороскоп на сьогодні, 30 квітня: кому зірки обіцяють багатство, а кого чекають втрати
Банки почали полювання за старими авто: українців змусять платити роками
НБУ зняв обмеження: на які картки можна переказувати гроші без лімітів
Українців масово виганяють з Чехії: хто залишиться за бортом всупереч законам
Крім того, присланий прапор може бути образою групи осіб або цілого народу. Фахівці все-таки радять відправляти emoji з додатковим контекстом, щоб ваш позитивний настрій не розцінили як образу.
Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" у клієнтів Facebook змінилися налаштування конфіденційності без їх відома і участі. Завдяки помилку у тестуванні нових функцій, особисті дані 14 мільйонів користувачів опинилися в загальному доступі. Але соціальна мережа ніяк їх про це не повідомила.
Помилка програмного забезпечення в компанії Facebook зробила публікацію інформації користувачів публічної незалежно від попередніх налаштувань. Це стало останнім скандалом соціальної мережі.
Користувачі навіть не підозрювали про зміни в своїх акаунтах і продовжували публікувати інформацію. Проте з 18 травня 14 мільйонів користувачів стали ділитися інформацією у відкритому доступі, а не для обмеженого кола осіб, зазначених у попередніх налаштуваннях.