Інженери з компанії DeepMotion і Університету Карнегі — Меллона створили реалістичного віртуального агента на основі двох нейромереж, здатного виконувати базові баскетбольні руху і деякі трюки. Така технологія дозволить не тільки поліпшити якість анімації у фільмах, але і в іграх. По суті, це нове слово в технології промальовування анімації персонажів в роликах.

Незвичайне відео:

Зараз рухи персонажів анімаційних фільмів та ігор далекі від досконалості — з-за обмежень, які накладає використання моделей з наперед заданим набором базових рухів, їх фізична модель виглядає як сильно спрощена. До того ж, обробка займає дуже багато часу і коштів.

Розробка інженерів дозволить частково впоратися з цією проблемою. Дослідники створили два пов'язаних між собою нейромережі: перша відповідає за пересування агента, друга — за рух руками. Системи навчалися окремо на основі записів рухів баскетболістів, тому кількість трюків і рухів не обмежено, як це було раніше. Подібні технології допоможуть суттєво зменшити вартість створення кінокартин світового масштабу.

Популярні новини зараз

Не затягуйте: кому доведеться оформляти лист до Пенсійного фонду

Мобілізація з 18 травня: кого чекає посилена увага

Крутіший за Audi та BMW: український преміум кар Leleka підкорив серця автолюбителів

Нові ціни на соняшникову олію, рис та сосиски: чи спорожніють гаманці

Показати ще

У майбутньому вчені мають намір створити віртуальних футболістів і представників інших видів спорту, рухи в яких сильно впливають на баланс персонажа.

Нагадаємо, що відома компанія Google назвала дев'яту версію Android під кодовою назвою Android P, Pie. Власники смартфонів Pixel зможуть випробувати нову ОС вже зараз.

Як повідомляв портал Знай.uа компанія Microsoft збирається запустити новий сервіс під назвою Microsoft Managed Desktop. Microsoft буде здавати комп'ютери в оренду організаціям, яким важливо, щоб їх пристрої були добре захищені і працювали стабільно.

Також портал Знай.uа писав, що в бюро патентів і торгових знаків США зареєстрована нова патентна заявка компанії Apple. На цей раз, патент дійсно варто уваги.