Google Docs, нарешті, отримує функцію перевірки граматики, яка зможе ідентифікувати змішані слова, неправильні часи, неправильне використання ком і положень і т. д. Щоб зробити все це, сервіс буде покладатися на машинний переклад - та ж сама технологія, яку він використовує для перекладу між кількома мовами.

Детальна інформація про те, на що здатна функція перевірки граматики і як саме працює її ШІ, зараз обмежена. Все, що ми дійсно знаємо, це те, що Google вже задовольняє очікування користувачів, коли справа доходить до машинного перекладу - два роки тому компанія заявила, що її технологія наближається до рівня людського перекладу.

Тим не менш, додавання компонента ІЇ у засіб перевірки граматики не є новою ідеєю. Один великий конкурент, розширення клавіатури і браузера Grammarly, також говорить, що він використовує "систему штучного інтелекту" для аналізу кожного речення.

Популярні новини зараз

Перевірки від газовиків вийшли на новий рівень: українцям розповіли про документ, який треба підписати

Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо

Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця

Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу

Показати ще

Функція перевірки граматики не буде широко доступна відразу. Він запускається спочатку для бізнес-користувачів, і вона повинна бути активована адміністратором компанії, щоб користувачі могли його випробувати.

Нагадаємо, більшість користувачі розряджають свій смартфон до нуля і тільки після цього ставлять його на зарядку. Проте, такий спосіб неправильний. Ця технологія прийнятна для звичайних кнопкових технологій, а сучасні смартфони не страждають від хвороб, які властиві кнопковим телефонами "без мізків".

Як повідомляв Знай.uа за словами Qualcomm, Android-телефон з останніми модемом Qualcomm має швидкість завантаження, яка на 40 - 68 відсотків вище, ніж у iPhone, залежно від модемного використання iPhone і мережі, на якій працюють обидва телефону.

Також Знай.uа писав, що судячи з чуток, Samsung вивчає можливість випуску ігрового смартфона. Такі апарати вже є у китайських компаній Xiaomi (Black Shark Gaming Phone) і ZTE Nubia Red Magic Gaming Phone, і навіть Razer Phone від компанії, яка займається створенням професійних ігрових девайсів.