Компанія Xiaomi поповнила лінійку телевізорів новою моделлю Fabulus F1, яка має неймовірну діагональ в 100 дюймів. Це не традиційний телевізор, він створений на основі технології лазерного флуоресцентного відображення ALPD, однак за якістю зображення він не поступається традиційним IPS-панелі.

Xiaomi Fabulus F1 складається з двох частин: лазерного проектора та спеціальної 100-дюймової поверхні. Їх комбінація дозволяє добитися яскравого і насиченого зображення, як на звичайних телевізорах. Більш того, картинка не вицвітає при яскравому світлі, тому немає необхідності перед переглядом закривати вікна і вимикати лампи.

Проецируемое зображення має роздільну 2214 х 1245 пікселів з співвідношенням сторін 16: 9. Крім того, пристрій сумісний з новою технологією ALPD 3.0, яка забезпечує високий колірний контраст, відсутність цифрового шуму і низьке енергоспоживання.

У Китаї Xiaomi Fabulus F1 будуть продавати за 1 088 доларів (близько 28 500 гривень).

Популярні новини зараз

Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять

Ощадбанк скасував обмеження для власників карток: що стане безкоштовним

Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня

Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, хакери навчилися повторно завантажувати видалені шкідливі програми в Google Play. Про це повідомляють symantec.com.

За словами експертів з безпеки, як мінімум сім заражених програм повернулися в магазин після блокування, змінивши назви та видавців. Код шкідливого ПЗ залишався таким же.

Небезпечні програми маскувалися під калькулятори, емодзі-клавіатури і диктофони для запису дзвінків, однак вони не виконували вказані в описі функції. Додатки ховалися після установки, намагаючись отримати доступ до девайсу.

Дослідники запевняють, що подібні шкідливі програми крутили жертвам рекламні оголошення і обманювали користувачів фейковими конкурсами, приносячи великий дохід хакерам за рахунок довірливих клієнтів.

Нагадаємо, що на початку травня експерти в області кібербезпеки компанії VUSec розповіли про нову форму атаки на Android-смартфони.