Після висадки робототехніки на Марс, відновилися дискусії щодо колонізації цієї планети. Про свої марсіанські плани повідомили представники не менше 5 країн. У декількох частинах світу сьогодні діють прототипи майбутніх марсіанських поселень, в яких тестується вся необхідна техніка. Однак реальна колонізація Червоної планети почнеться не раніше, ніж через десятиліття. У цьому сенсі, Місяць виглядає більш зручним експериментальним майданчиком. За повідомленням видання International Business Times, вирощування рослин на темній стороні Місяця може початися вже в цьому році.

В цьому році китайські фахівці мають намір відправити зонд на віддалений бік місяця. Там вони будуть не тільки досліджувати середовище, але і спробують вирощувати рослин і комах. Космічна місія під назвою "chang'e 4" повинна початися в червні, коли ракета "Long March 4C" розмістить зонд на відстані 60 тисяч кілометрів від супутника Землі.

У свій другий запуск китайці планують відправити посадковий ровер на дальню сторону Місяця. Цей ровер буде містити так званий "набір садівників". В нього додадуть все необхідне обладнання для дослідження поверхні Місяця і вирощування на ній рослин. Місія "chang'e 4" стане першим приземленням на далекий незвіданий бік Місяця, відомий як "басейн Південний полюс — Ейткен". Це величезний басейн у південній півкулі темної сторони Місяця, що тягнеться від Південного полюса до кратера Ейткен.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про Іісуса на Марсі

Популярні новини зараз

ТЦК заблокували водійські права: чи можна повернутися за кермо

Друг президента Зеленського Жека Кошовий зізнався, як "виживає" на 2 тисячі баксів у місяць

Залишать останню сорочку: які речі не будуть вилучати в ухилянтів-боржників

Українських водіїв внесуть до Реєстру військовозобов'язаних: чого чекати з червня 2024 року

Показати ще