Прибуток Microsoft за підсумками фінансового року вперше в історії перевищила 100 млрд доларів. Про це повідомляє прес-служба корпорації Microsoft.

За підсумками четвертого фінансового кварталу чистий прибуток IT-гіганта склав 8,8 млрд доларів порівняно з 8,07 млрд роком раніше. Так, квартальна виручка корпорації зросла на 17% до $30,1 млрд, що перевищило прогноз ринку.

Такий стрибок прибутку відбулося завдяки сегменту хмарних сервісів, який дозволив компанії заробляти більше, ніж коли-небудь.

Виручка підрозділу Intelligent Cloud, в яке входить хмарний сервіс Microsoft і бізнес з випуску програмного забезпечення для серверів, зросла на 23% – до 9,6 млрд доларів. При цьому продажі Microsoft збільшилися на 89%, продажу серверних продуктів і хмарних послуг зросли на 26%.

Популярні новини зараз

На українців чекає дощовий тиждень, але його фінал обіцяє радість: прогноз погоди в Україні

Пенсіонерів розчулили новиною: хто у червні отримає доплату 1500 грн

Українцям виплатять чималу компенсацію: гроші надходитимуть три місяці

Довідку можна викидати: чоловіків огорошили новим правилом

Показати ще

Річна прибуток компанії виріс на 14% і склав 110,4 млрд доларів. Відомо, що капіталізація компанії перевищує 800 млрд доларів. Аналітики вважають, що ринкова вартість Microsoft в наступний рік може перевищити 1 трлн доларів.

Нагадаємо, Samsung розповів, коли світ побачить смартфон-розкладачку. Смартфон здивує навіть найдосвідченіших юзерів.

Samsung працює над складним смартфоном, який може бути представлений на початку наступного року. Про це повідомив The Wall Street Journal.

Як повідомляв Знай.ua, Microsoft і Walmart оголосили війну Amazon. Компанії Microsoft і Walmart уклали договір про п'ятирічний стратегічне партнерство в сфері технологій і торгівлі.

Також Знай.иа писав, що Google потрапив на найбільший штраф. Google змусять заплатити штраф у розмірі 5 млрд. доларів. Таку суму назвали регулюючі органи ЄС за порушення антимонопольного законодавства. Європейська комісія встановила такий штраф за комплект додатків для Android від Google.