Будь-який сервіс, програма або сайт використовує для входу, реєстрації і авторизації паролі, які стали одним з найважливіших механізмів захисту.
У Microsoft вважають, що паролі є застарілим захисним механізмом, а захист, яку вони забезпечують, виявляється явно не достатньою. З-за цього і відбуваються регулярні втрати інформації.


За словами віце-президента Microsoft Брета Арсенолта, софтверний гігант вже кілька років працює над розробкою надійної системи захисту даних.
У компанії вважають найкращим способом убезпечити свої облікові записи - зробити паролем буквально себе. У цьому допоможе система Windows Hello.
Затримання чи повістка: юрист пояснив, чим завершиться зустріч з ТЦК
Пенсіонери мають право на додаткові 940 гривень: хто може збільшити свою пенсію
У травні частина українців зможуть отримати одразу дві пенсійні виплати
Інформацію про ухилянтів здають у ТЦК: звідки повідомлятимуть щомісяця


У Microsoft відзначили, що вже близько 70% користувачів Windows-пристроїв з біометричними сканерами використовують Windows Hello. У їх числі основна частина співробітників компанії (125 000 чоловік).
Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що нейромережа зламає ваш телефон за лічені секунди.