Microsoft почала тестувати новий користувальницький інтерфейс Windows 10, який нагадує функції ОС Apple. Новий інтерфейс пошуку останньої тестової збірки Windows 10 (17040), випущений минулого тижня отримав зміни інтерфейсу, і тепер "пошук" повністю змінює свої функції.
Плаваюча панель пошуку містить ті ж результати, які ви знайдете в меню "Пуск" або в панелі Cortana на поточній панелі завдань в Windows 10. Панель пошуку також може бути активована за допомогою ярлика Windows + S, і вона виглядає дуже схоже на інтерфейс macOS Spotlight.
Голосові помічники Alfred для Mac і Wox для Windows пропонують набагато більш ефективний спосіб пошуку, інтеграції у веб-запити і автоматизовані робочі процеси. Microsoft уникала такого роду змін протягом багатьох років, проте в підсумку прийняла нові тенденції, збільшивши продуктивність власної операційної системи Windows.
Зовсім недавно ми писали про те, що Apple випустила новий пристрій для дому iHome, яке виглядає як дзеркало.
ПФУ завітає в гості до кожного: нові правила призначення соціальної допомоги
Європа зачиняє двері українським біженцям: які країни позбавляють допомоги
Світло вимикають, а платіжки ростуть: рахунки за електрику не падають під час блекаутів
Українців попередили про масові перевірки: додому нагрянуть соцслужби
Воно має параметри 10 на 13 дюймів і має вбудований динамік Bluetooth для відтворення музики під час контакту з людиною, а також роз'єм USB для зарядки телефону.
Також є вбудований мікрофон з технологією ехоподавлення, а також підтримка таких голосових помічників, як Siri і Google Assistant. Таким чином, ви можете попросити дзеркало програвати музику під час прибирання.
Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що зруйновані головні міфи про клонування.