Виконавчий директор Microsoft Джо Бельфіоре повідомив на сторінці у Twitter, що його корпорація припиняє оновлення ОС Windows 10 Mobile, а також розробку нових програм та функцій для неї.
Microsoft більше не випускатиме і нові пристрої на цій операційній системі. Причина такого рішення - дуже мала кількість користувачів Windows 10 Mobile.
"Звичайно, ми продовжимо підтримувати платформу: виправляти помилки, випускати оновлення системи безпеки та інше. Але створення нових функцій і пристроїв більше не є нашою метою", - повідомив Бельфіоре.
Він додав, що Microsoft намагалася стимулювати розробників, платити їм гроші та розробляти додатки для Windows 10 Mobile, але кількість користувачів платформи все одно занадто мала для інвестицій в неї.
Мороз триватиме ще тижнями: синоптики попереджають про аномальну зиму
Українцям почали блокувати рахунки: у ПриватБанку пояснили, як не залишитись без грошей
Коли держава може забрати у вас земельну ділянку без пояснень
Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду
Крім того, Microsoft повністю припинила підтримку ОС Windows 8 Mobile.
Як повідомляв портал "Знай.ua", голова Microsoft Сатья Наделла назвав створення мобільної ОС Windows найбільшою помилкою компанії.