Американська компанія Space X анонсувала черговий запуск ракети. Цієї осені у космос запустять надважку Falcon Heavy.

Про це на сторінці в Instagram повідомив засновник компанії — виробника космічної техніки, винахідник Ілон Маск.

"Демонстраційну Falcon Heavy запустять у листопаді", - написав він.

Нагадаємо, раніше Space X повідомляла про свої плани заснувати місячний туризм і відправляти на супутник Землі не лише професійних астронавтів, а й звичайних людей.

Для туристичних польотів компанія розробляє корабель Dragon 2. А виводити його в космос має та сама Falcon Heavy.

Популярні новини зараз

Гроші спишуть з пенсії: стареньких попередили про борги

Тотальний військовий облік: чоловікам більше не уникнути мобілізації

Пенсіонерів залишать без індексації: кому не світить підвищення виплат

Нечесна індексація: чому пенсіонери отримують менше, ніж повинні

Показати ще

Надважку ракету-носій також планують задіяти для місії на Марс. Втім, станеться це, ймовірно, ще не скоро. Адже, за словами Маска, під час першого польоту Falcon Heavy може вибухнути одразу після запуску.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", мама найвідомішого винахідника на планеті розповіла, як він досяг успіху.