В окрузі Таншань китайської провінції Хебей введено в експлуатацію перший у світі трамвай на водневому паливі.
Новинка, розроблена і виготовлена китайською корпорацією CRRC, ніяк не впливає на навколишнє середовище: він не виділяє в атмосферу ніяких шкідливих речовин і не виробляє оксидів азоту завдяки досить невисокій температурі.
Максимальна швидкість складу - 70 км/год, А запас ходу при повному паливному баку дорівнює 40 км, а сама заправка займає до 15 хвилин.
У Польщі запустили нові правила: що зміниться для українців
Гороскоп на сьогодні 5 грудня: задоволення Тельців, динаміка Близнюків та хвилювання Скорпіонів
Українців попередили про масові перевірки: додому нагрянуть соцслужби
Пенсіонерам почали надходити дві виплати на місяць
Водневий трамвай запущений на одній з найстаріших залізничних ліній Китаю, якій виповнилося 136 років. З допомогою неї з'єднуються індустріальні райони Таншаня. При цьому спеціально переобладнати лінію і будувати пасажирські платформи для нього не доведеться -відстань між підлогою вагона і рейками складає всього 35 см, рятуючи державу від зайвих витрат.
Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що телефони майбутнього стануть невразливими.