Італійська автомобільна компанія Maserati вперше за десять років оголосила про рейстайлінг культової лінійки GranTurismo.

Про це повідомляє сайт "Автоцентр".

Не зважаючи на тривалий період оновлення, зовнішній вигляд новинок не сильно відрізняється від попередників.

Автори додали стильні елементи у вигляді агресивного переднього бамперу та оновлені решітки радіатора, які знижують коефіцієнт аеродинамічного опору.

Популярні новини зараз

Українців попередили про посилення мобілізації з 1 січня: ТЦК працюватимуть на 7 локаціях

Деяким українцям уріжуть пенсії з 1 січня: кому зменшать виплати

Держава розщедриться? Чого чекати від індексації пенсій у 2026 році

Нові зміни від "Київстар" та Vodafone: що готують для користувачів

Показати ще

Так і екстер'єр, інтре'єр не зазнав суттєвих змін. Салон оснастили більш сучасною панеллю приладів та елітними матеріалами.

Окірм цього авто отримали медіасистему з підтримкою Apple CarPlay і Android Auto.

Як і купе, так і кабріолет оснастили 4,7-літровими двигунами V8 з потужністю 460 кінських сил та шестиступінчату автоматичну коробку передач.

Презентація пройшла Нью-Йорку біля дверей фондової біржі на Уолл-стріт. У продаж новинки надійдуть у 2018 році.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Маск розсекретив новий кабріолет Tesla.