Генеральний директор корпорації Apple Тім Кук отримав премію у вигляді 560 тисяч акцій компанії.

За інформації Bloomberg, вартість акцій, виходячи з їхніх цін на закриття торгів на той момент (159,27 долара за папір) склала близько 89,2 млн доларів. Ця сума є рекордною, яку отримували керівники Apple в рамках програми компенсації.

Половина акцій, які отримав Кук, прив'язані до показників корпорації. За останні три роки активи Apple показали більш впевнене зростання, ніж у двох третин компаній з топ-500 Standard & Poors.

Тім Кук отримує премії щороку. Він став генеральним директором Apple у 2011 році.

Після публікації чергового звіту у серпні цього року акції Apple зросли до рекордного показника - 159,75 долари за одиницю.

Популярні новини зараз

Продаж авто загонить у мінус: українців приголомшили новими вимогами - не зглянуться навіть на старі авто

"Телефонні повістки" військовозобов'язаним: як реагувати на усний виклик до ТЦК

Заброньованим почнуть розсилати повістки: хто втратить захист від мобілізації за лічені дні - перелік

Пенсіонерів обкладуть податками: у кого держава забиратиме частину виплат

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", новий iPhone 8 засвітився у штанях Тіма Кука.