Фахівці з Університету штату Огайо і Каліфорнійського університету в Дейвісі в США прийшли до висновку, що вживання кофеїну корисно для людини.

Про це повідомляє MedicalXpress.

Дослідники заявляють, що кава підвищує увагу і працездатність людей в колективі. У дослідженні взяли участь 72 студента. Студентів розділили на дві групи, одна з яких отримувала каву до обговорення теми, а друга – після.

"У той час як у багатьох дослідженнях розглядається, як кофеїн впливає на індивідуальну продуктивність, ми - перші, хто вивчає вплив, який він чинить на команди", - говорить Аміт Сингх, автор дослідження і докторант з маркетингу в Коледжі бізнесу Fisher в Університеті штату Огайо.

Популярні новини зараз

В українських супермаркетах слідом за гречкою почали падати ціни на іншу популярну крупу

"З 23 у мене 7 людей залишилося": російський десантник записав мотивуючий ролик, запрошуючи до своїх лав

Ті, хто не помер, заплатять за загиблих: на росії готують податок для чоловіків, які уникнули війни

Ціни на ринках України злетіли до нового максимуму: рекордсмени яйця, сало та деякі овочі

Показати ще

Після (або до) того, як учасники випили кави, їм запропонували протягом 15 хвилин подумати над темою про міжнародному протестному русі, і дати рекомендацію щодо її включення в список тем для групової дискусії. Добровольцям також запропонували оцінити рівень зацікавленості в обговоренні — свій та інших учасників. У результаті виявилося, що вживання кави до виконання завдання поліпшило оцінки працездатності колективу в 1,4 рази порівняно з контрольною групою.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що не так давно вчені з Національної прискорювальної лабораторії імені Енріко Фермі, яку частіше називають Фермилаб, провели дослідження, в ході яких їм вдалося виявити дивну частку.

Наголошується, що її існування відкидалося більшістю фахівців, хоч деякі експерти і висували свої теорії. Про результати експерименту вчені розповіли в Live Science.

Так, стерильний нейтрино – це частинка, здатна проходити через будь-яка речовина, не вступаючи з ним в реакцію. Її вдавалося виявити раніше, але експеримент, проведений в Лос-Аламоської національної лабораторії в середині 90-х років XX-го століття, був визнаний недійсним. Тому стерильне нейтрино відкидалося безліччю вчених, а всі здогади про нього залишалися теорією.