Кожен, у кого є домашня кішка, відмінно знає, що вона з великою ймовірністю вночі спробує пробратися на ліжко. І хоча для більшості людей це до вподоби, мало хто знає, навіщо кішки це роблять.
Майже у всіх тварин, одомашнених людиною, у дорослому віці зберігаються численні дитячі риси поведінки. Кішка влаштовується спати поруч зі своїм господарем або прямо на ньому, тому що вона шукає тісний фізичний контакт з родичами.


Приміром, у природі кошенята завжди збиваються в купу - відпочинок і сон в обнімку з родичами для них цілком типові. Це дозволяє їм не замерзнути, поки їхня мати відлучилася на полювання. Виростаючи, вони вже так себе не ведуть - кішки, як правило, одинаки. А ось у домашньої кішки ця дитяча поведінка зберігається.
Тільки в якості найближчого родича виступають вже не побратими по виводку, а людина. В основному цією людиною стає її господар. При такому тісному фізичному контакті тварині спокійніше і комфортніше.
Гороскоп на сьогодні, 15 травня: день сюрпризів, конфліктів і неочікуваних перемог
Непридатні українці масово "втрачають" інвалідність: кого мобілізують через технічний збій
Українців попередили щодо паспортів: що треба знати
Без води залишаться мільйони? Світлана Гринчук розповіла про масштабний проєкт для Дніпропетровщини, щоб не допустити екологічного колапсу
Раніше ми повідомляли про те, що дослідники Каліфорнійського університету в Берклі розробили нову технологію навчання роботів, яка дозволяє їм уявити собі наслідки своїх дій. Завдяки цьому, машини можуть зрозуміти, яким чином взаємодіяти з об'єктами, які їм раніше ніколи не зустрічалися.
Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що невтомна веселка претендує на рекорд.