Вчений із США представив проект під назвою Hair IO, який представляє з себе інтерактивні волосся, якими можна управляти прямо зі свого смартфона, підключеного до винаходу.

Спеціаліст по імені Ерік Паулос з Університету Каліфорнії, у групі студентів створив спеціальні інтерактивні волосся, які приводяться в рух за допомогою смартфона, підключеного до них.

Подивіться дивовижне відео:

У Мережі з'явилося відео, на якому зображений процес роботи даного винаходу в зв'язці з мобільним додатком, встановленому на смартфоні. Користувач може самостійно змушувати волосся рухатися з допомогою активації даної функції в додатку. Також рух інтерактивних волосся може проводитися при отриманні повідомлень на смартфоні, що може служити черговим інструментом сигналізації про важливі події.

Ерік Паулос вважає, що подібні інтерактивні волосся зможуть зацікавити багатьох артистів, які урізноманітнюють свої виступи з допомогою цього цікавого винаходу.

Популярні новини зараз

Українські пенсіонери отримають доплати за стаж: у кого зростуть виплати вже цього літа

Платити по 2,64 грн за кВт будуть не всі: якими будуть травневі платіжки за світло

Змії пішли в атаку на українців: як запобігти укусам і чи існує ефективний антидот

Відмова може бути вигідною: українцям пояснили переваги

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що на льоду в Арктиці, зокрема, в Гренландії, з'являються дірки, але вчені не можуть зрозуміти, що їх викликає. Про це пише наукове видання Popular Mechanics.

Фотографія, на якій видно дивні діри в кризі, зроблені фотографом і вченим Джоном Соннтагом в рамках місії NASA «IceBridge». Поки немає точних даних про причини виникнення цих провалів — можливо, вони з'являються із-за танення льоду, яке відбувається завдяки підвищенню температури морської води. Ще одна потенційна причина їх виникнення – тюлені або кити, які полюють під льодом і роблять повітряні отвори.

NASA навіть створила конкурс, запропонувавши користувачам вгадати, що ж зображено на фотографії. В результаті організація отримала масу відповідей, в яких юзери припускали, що діри в кризі можуть бути пов'язані з роботою підводних човнів, падінням астероїдів, вулканічною активністю і навіть хімічними процесами в солоній воді.