Сьогодні найбільші цифрові корпорації роблять ставку на штучний інтелект, займаючись голосовими помічниками або безпілотним транспортом. При цьому, як повідомляє New York Times, кваліфікованих фахівців постійно не вистачає. Для того, що б привернути кадри, компанії готові платити шалені гонорари навіть початківцям.

У вибухового зростання зарплат ШІ-розробників кілька каталізаторів. По-перше, це виробництво автономних автомобілів, де традиційні автовиробники конкурують з Кремнієвою долиною. По-друге, інвестиції технологічних гігантів, таких як Facebook і Google, створення голосових помічників, розумних будинків і ШІ-модерацію соцмереж. Це важкі проблеми, і в світі не існує достатньої кількості кваліфікованих працівників для їх вирішення. За оцінками Element AI, незалежної лабораторії в Монреалі, у всьому світі налічується менше 10 тисяч осіб володіючих достатніми навичками для серйозної роботи зі штучним інтелектом.

Відсутність фахівців змушує компанії шукати кадри в суміжних областях. Так, сьогодні працювати зі штучним інтелектом можуть запросити фізика чи астронома, який має достатні знання в математиці. Слід зазначити, що цю ситуацію провокують в першу чергу самі корпорації. Вони готові купувати фахівців за будь-які гроші, спустошуючи ринок. Менші компанії не в силах витримати таку конкуренцію. У свою чергу, відкачування кращих фахівців з академічного середовища незабаром призводить до того, що нових студентів просто нікому вчити.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про залучення ШІ у торгівлю косметикою

Популярні новини зараз

Поміняють та відремонтують: киянам зробили важливе оголошення

Комунальні платежі скасовуються: названо категорію осіб, якій можна не платити

Як відмовитися від отримання повістки, щоб вам за це нічого не було

Кінець світу все ближче? Експерти знайшли лякаючий напис, який готує до гіршого: "До Землі наближається"

Показати ще