Адміністрація популярної соцмережі "Instagram" визнала, що веде постійне стеження за численними користувачами, відстежуючи окремі їхні дії.

Серед іншого, адміністрація ресурсу відслідковує таку дію, як прокрутка новинної стрічки. Необхідність такого спостереження керівництво "Instagram" виправдовує великим значенням відповідної дії при визначенні працюють в мережі ботів на відміну від справжніх користувачів.

Про це повідомляє Business Insider. Щоб стеження не була таємницею, а інформація про збирання даних з користувальницьких гаджетів не стала неприємним сюрпризом, адміністрація ресурсу попередила про це в оновленій версії своїх "Термінів і умов".

Зараз соціальні ресурси докладає все більше зусиль для того, щоб захистити своїх користувачів від ботів, які можуть активно використовуватися зловмисниками для поширення фейкових новин, формування соціальних настроїв, впливу на громадську думку та ін, а також продажу й купівлі різних товарів і послуг.

Популярні новини зараз

1000 гривень від держави: як отримати допомогу пенсіонерам

Гороскоп на 26 листопада: у вівторок Всесвіт на вашому боці

Подачу газу тимчасово припинять: газовики попереджають українців про ремонтні роботи до кінця листопада

Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити"

Показати ще

Нагадаємо, що Valve вразила шанувальників оригінальною акцією для завсідників Steam: "Весняне прибирання". На цей раз покупка нових ігор не передбачається - нам пропонують "струсити пил" з вже куплених і спробувати щось нове. А заробляючи трофеї за прості завдання, можна отримати унікальний значок і підвищити його рівень.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що сервіс Google Arts & Culture показав шанувальникам мистецтва нову можливість. Тепер кожен користувач може безперешкодно подивитися картини мексиканської художниці Фріди Кало. Про це повідомляють ЗМІ.

Онлайн-виставку назвали "Особи Фріди" (Faces of Frida). Подивитися її можна на сервісі Google Arts & Culture.

Відомо, що для створення онлайн-експозиції залучено 33 музею з 7 країн світу. Загалом користувачам мережі пропонують перегляд 800 експонатів, зокрема, репродукції картин Фріди Кало, записи приватного щоденника художниці, її листи і одяг.