Віце-президент компанії Apple Крейг Федеріго спробував розблокувати новий iPhone за допомогою нового FaceID.

Однак з ним трапився конфуз. Смартфон не впізнав одного зі своїх творців. Що стало причиною неполадки, поки сказати ніхто не може.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що компанія Apple презентувала нові смартфони: iPhone 8 і iPhone 8 Plus зі скляною задньою панеллю.

Телефони оснащені OLED-дисплеєм: iPhone 8 має екран з діагоналлю 4.7 дюймів, а iPhone 8 Plus 5.5 дюймів, позбувшись від рамок на передній частині телефону.

Популярні новини зараз

Канікул нікому не бачити: школярі навчатимуться навіть влітку

В українських школах готують низку нововведень

Школярів відправлять на канікули чи переведуть на дистанційку

Коли держава може забрати у вас земельну ділянку без пояснень

Показати ще

Технічні характеристики телефону вражають: 6-ядерний процесор А11, який на 25 відсотків швидше попередника. Також компанія похвалилася власним графічним процесором з можливістю перегляду відео в 4К без пригальмовувань.