Група хакерів вимагає від американського каналу HBO викуп, погрожуючи викласти в загальний доступ викрадені сценарії серій "Гри престолів", які ще не вийшли в ефір.

Вимогу про викуп хакери виклали у формі відеозвернення з прикріпленим архівом на 0,5 гб. Всього, за твердженням злочинців, їм вдалося викрасти 1,5 терабайта. Про це повідомляє The New York Times.

В архіві крім сценаріїв перших п'яти серій (в ефір вийшли тільки чотири) сьомого сезону "Гри престолів", містяться листування віце-президента HBO по кінопрограмуванню Леслі Коен, а також сценарії інших шоу і документи для службового користування.

Хакери, які підписалися як "містер Сміт", у своєму відеозверненні до гендиректора HBO Річарда Плеплера вимагають "зарплату за 6 місяців роботи", яку вони оцінили у приблизно 6 мільйонів доларів.

Злочинці дали HBO на роздуми три дні з моменту відправки повідомлення. Вони стверджують, що атака на мережу HBO готувалася протягом шести місяців. Саме за цей термін хакери і вимагають "зарплату".

Популярні новини зараз

П'яний очільник Дарницького ТЦК Руслан Тригуб під час комендантської години крушив паркани та погрожував охоронцям

"Підхід, як у 90-х роках": на Чукотці яйця почали продавати за паспортом через гострий дефіцит

Держава змусить платити всіх: з 5 червня банки щотижня звітуватимуть про перекази клієнтів

"За*бали тупо в дошку": українці не витримують "квестів" із передачею показників лічильників

Показати ще

Архів, викладений 8 серпня, став вже другим зливом даних HBO за останній місяць. У самій HBO після нового витоку заявили, що розслідування триває, але наразі слідів масштабного злому мережі каналу немає. Щодо вимоги викупу в HBO не надали ніяких коментарів.

Як повідомляв портал "Знай.ua", перший витік хакери опублікували 31 липня. В ньому був сценарій ще не продемонстрованої серії "Гри престолів".