Компанія Google розробляє власний аналог iMessage від Apple, що отримав назву Chat. Додаток замінить традиційні SMS на пристроях Android. Пересилання повідомлень залишиться платною, але тепер плата буде братися не за тарифами мобільного оператора, а відповідно до обсягу даних, використаних при надсиланні повідомлення.

Якщо у людини, якому надіслано повідомлення, що на смартфоні немає додатки Chat або стоїть інша операційна система, то йому прийде звичайне SMS, як це відбувається у iPhone.

По дизайну і функціоналу додаток буде схоже на iMessage компанії Apple, але, на відміну від нього, повідомлення Chat не зашифровані — листування будуть зберігатися на серверах мобільних операторів. Це означає, що силові органи країн зможуть отримувати доступ до повідомлень будь-якого цікавить користувача.

Популярні новини зараз

В Україні пенсіонерам почали повертати "оновлені" виплати: у ПФУ визнали помилку

Все, що накопичували – може зникнути: клієнти ПриватБанку втрачають заощадження

Абоненти не встигають за темпами "Київстару": тільки поповнили рахунок, а тариф уже подорожчав

Нова схема крадіжки - у небезпеці кожен, хто має карту: українцям розповіли, як не втратити гроші

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Сьогодні корпорація Google, незадовго до початку конференції I/O 2018 в США, представила абсолютно нову ОС, у якій немає аналогів у всьому світу. Нова розробка отримала назву Android Things, а про існування такого продукту ніхто не знав до моменту презентації, тобто інформація трималася в суворій секретності. Новітня операційна система призначається не зовсім для смартфонів або планшетів, а для "інтернету речей", що набирають все більшої популярності з кожним роком.

По суті, Android Things – це якась платформа, яка здатна об'єднати під своїм початком різні електронні пристрої. Вони зможуть взаємодіяти один з одним, наприклад, для побудови системи "розумного" будинку, а також з пристроями, що працюють на базі операційної системи Android. Нова ОС за словами Google, сумісна з процесорами Qualcomm і MediaTek, а використовувати її зможуть усі бажаючі безкоштовно (виробники електроніки).