Людство поступово переходить на альтернативні джерела енергії. Паралельно з розширенням переліку енергозберігаючих технологій знижується і їх ціна. Однак альтернативна енергетика все ще потребує значних стартових вкладень. Наприклад в Україні менше трьох тисяч домогосподарств користуються такими автономними системами живлення. Не дивно, що в авангарді зеленої енергетики, як і раніше, залишаються великі компанії. Як повідомляє портал Ain.ua, про повний перехід на поновлювані джерела заявила нещодавно корпорація Google.
Перший контракт з вітряною електростанцією компанія уклала ще в 2010 році. Щоб досягти переходу на 100% відновлюваної енергії, Google укладала і укладає прямі контракти з виробниками такої енергії, паралельно переводячи свої дата-центри на більш ефективні моделі роботи. За даними самої компанії, її дата-центри на 50% більш енергоефективні, ніж у середньому по ринку.
Цей проект з переходу на більш екологічні джерела енергії має не тільки соціальне значення, стверджують в Google. Він економічно обґрунтований, оскільки за останні шість років вартість сонячної і вітряної енергії впала на 80% і 60% відповідно. Дані по найбільшим корпоративним користувачам відновлюваної енергії, листопад 2016 року:
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про аномалію прозорого матеріалу