Виявлення в процесорах вразливостей Meltdown і Spectre дуже сильно позначилося на іміджі компанії Intel, але, судячи з усього, це ще не кінець.

Днями експерти з безпеки виявили в чіпах Intel ще вісім нових вразливостей.

Примітно, що чотири з них виявилися критичними. За словами джерел, зазначені чотири дірки є більш небезпечними, ніж Spectre і Meltdown. Їм поки не присвоєні власні назви, але вже надійшла пропозиція іменувати їх Spectre NG (NextGen). Їх особливістю є те, що вони здатні виходити за межі" віртуальних машин.

Компанія Intel вже поінформована про нові дірки і почала роботу над їх виправленням. Повідомляється, що деякі уразливості будуть закриті в травні, а інші — в серпні.

Популярні новини зараз

Українцям спишуть частину боргів за комуналку: кому дозволять не платити

Добровільний візит до ТЦК не врятує від штрафу: за що покарають деяких чоловіків

Абоненти не встигають за темпами "Київстару": тільки поповнили рахунок, а тариф уже подорожчав

Не лише електроенергія вдарить по гаманцю: яка комунальна послуга подорожчає з 1 червня

Показати ще

Нові помилки в системі безпеки зачіпають ті ж CPU Intel, що і попередні варіанти. Також повідомляється, що, можливо, уразливість є і в деяких процесорах ARM, а от на рахунок рішень AMD поки даних немає.

Раніше повідомлялося, що компанію Apple звинуватили в тому, що вона використовує дрібні недоліки на телефоні для того, щоб відмовитися замінити батарею. Після того, як американська компанія визнала, що "уповільнювала роботу акумуляторів", вона вибачилася за те, що не розповіла це людям раніше.

Зіткнувшись з негативною реакцією споживачів, Apple пообіцяла власникам iPhone 6 і інших сучасних моделей знижку або безкоштовну заміну акумулятора. Але після цього деякі користувачі розповіли програмі Watchdog, що їх довіру до компанії серйозно похитнулося.

Раніше портал "Знай.uа" повідомило, що Apple відкладе уніфікацію додатків для iOS і macOS до 2019 року. Про це журналіст Джон Грубер написав на сторінках блогу Daring Fireball, посилаючись на обізнані джерела в галузі. Грубер впевнений, що заявлена крос-платформеність вимагає значно більше часу на опрацювання всіх нюансів і деталей.