Більшість змін в економіці починаються з сільського господарства. Це добре відомо і жителям України, де кожен другий долар потрапляє в країну завдяки експорту сільськогосподарської продукції. Якщо в містах безпілотний транспорт поки ще тільки тестується, то британський врожай зернових в цьому році був зібраний за участю безпілотної техніки. Як повідомляє Wall Street Journal, технологія генного редагування CRISPR теж починає свій шлях крізь поля.

"Я вважаю, що CRISPR відмінно ілюструє приклад того, як стародавні технології перетворюються на новітні, — говорить Джеймс Коллінз, головний операційний директор відділу сільського господарства DowDuPont. — CRISPR дозволяє робити те, що ми і так вже робимо століттями, з однією відмінністю: сьогодні ми можемо вивести новий сорт за шість місяців, тоді як раніше це займало шість років".

Відомо, що до середини нашого століття населення планети Земля має сягнути 10 млрд. Можливо, технологія CRISPR є єдиним способом прогодувати таку кількість людей. Крім усього іншого цей метод дозволяє витрачати добрива адресно і практично не вдаватися до пестицидів. Це, в свою чергу, запобігає деградацію грунту і скорочує забруднення водойм.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про екологічні наслідки сільського господарства

Популярні новини зараз

Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити"

Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень

Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році

Приємна несподіванка: в Україні почали знижуватись ціни на деякі овочі

Показати ще