Соціальна мережа Facebook не пройшла повз святкування 20-річчя Гаррі Поттера та влаштувала фанатам хлопчика-чарівника приємний подарунок.

Якщо написати у пості або коментарі назву одного з чотирьох факультетів Хогвартса - Gryffindor, Slytherin, Hufflepuff або Ravenclaw, текст отримує відповідний до прапору факультета колір. Натиснувши на запис можна побачити чарівну паличку, яка творить магію.

Зазначимо, що британська письменниця Джоан Роулінг видала першу книгу про хлопчика, який вижив, - "Гаррі Поттер і філософський камінь" - 26 червня 1997 року. Через три роки студія Warner Bros. екранізувала цей роман.

Як повідомляв портал "Знай.ua", нещодавно Джоан Роулінг приголомшила історією про те, що Гаррі Поттерів насправді було двоє.

Популярні новини зараз

Росія почала оснащувати шахеди ракетами: українцям пояснили нову небезпеку

Нові зміни у тарифах на електроенергію: гаманці українців добряче "схуднуть"

Світло вимикають, а платіжки ростуть: рахунки за електрику не падають під час блекаутів

Нові правила зняття готівки: ПриватБанк повідомив про обмеження

Показати ще