Згідно з повідомленням компанії, будівля Facebook 8, підрозділ секретних проектів на чолі з колишнім директором DARPA Регіною Дуган, вивчає модульні смартфони.

Компанія подала заявку на патент, в якому детально описується "модульний електромагнітний пристрій", який полегшить проблему "дорогогї і марнотратною" електроніки, яку купують споживачі, а потім утилізують за непотрібність через кілька років. У патенті описується як телефон, так і смарт-динамік в якості потенційних продуктів.

Невідомо, якою мірою Facebook працює над конкретним апаратним проектом, але є ряд ознак, які вказують на зростаючий інтерес Building 8 до модульних пристроїв. По-перше, Дуган, будучи главою Building 8, має причетність до модульним смартфонам: раніше вона відповідала за передові технології і проекти Google, в яких був розроблений модульний телефон під назвою Project Ara.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що нога людини не ступить на Марс.

Популярні новини зараз

Штраф до 31 грудня: українці відбиратимуть гроші за яскраве святкування Нового 2026 року

Гроші спишуть з пенсії: стареньких попередили про борги

Заступник голови одеської податкової Хандусенко всього за кілька років став мільйонером

Єдині правила для громадського транспорту: що зміниться з 1 січня

Показати ще