Вчора компанія оголосила, що користувачі iOS і Android більше не зможуть входити в "Групи" після 1 вересня. Тепер користувачі повинні заходити через офіційний додаток Facebook або через браузер.

Це трохи іронічно, враховуючи, що Facebook говорить, що любить "Групи". Компанія переглянула свою місію на початку цього року, приділяючи особливу увагу їм.

Facebook повідомляє, що 1 мільярд людей у всьому світі є активними членами в групах. Facebook цінує ідею про те, що ці люди покладаються на Facebook для створення спільноти. Таким чином, компанія розробляє спеціальні інструменти для них.

Раніше портал "Знай.uа" що Mazda готує автолюбителям сюрприз.

Популярні новини зараз

Блокують всі картки – від пенсійної до зарплатної: боржників за комуналку позбавляють шансу на виживання

У вас є 7 днів - і без виправдань: ТЦК нагадали, що обов'язково треба зробити тим, у кого є відстрочка чи бронь

Нечесна індексація: чому пенсіонери отримують менше, ніж повинні

Соцпрацівники ходитимуть по домівках: до кого прийдуть з перевіркою

Показати ще