Нові технології не тільки покращують якість життя і розширюють людські можливості, але й призводять до змін всередині самої структури глобальної економіки. Одним з найбільш яскравих прикладів такого впливу можуть стати електромобілі. Ми вже повідомляли про те, що стрімкий розвиток електротранспорту може похитнути найбільшу економіку ЄС, Німеччини. Там 14% надходжень у федеральний бюджет дає місцевий автопром і експерти стверджують, що німецькі виробники транспорту не встигають перебудуватися під вимоги нової епохи. Однак, як повідомляє Quartz, електромобілі можуть привести і трансформації податкової політики в багатьох країнах.

За словами стенфордського економіста Тоні Себа, електромобілі призведуть до падіння попиту на нафту, що може дестабілізувати світову економіку і нафтовидобувні країни, на кшталт Росії, Саудівської Аравії, Венесуели і Нігерії. Згідно з його прогнозом, до 2020 року попит на нафту досягне 100 млн барелів на добу, а до 2030 року впаде до 70 млн барелів.

Бюджетні втрати, які може понести Австралія у зв'язку з відмовою від вуглеводневого палива, вже протягом найближчого десятиліття досягнуть 29 млрд доларів в рік. Для США цей показник буде вже 50 млрд. Варто відзначити також, що зростання популярності райдшеринговых практик і впровадження безпілотників можуть стати причиною недоотримання податкових відрахувань в набагато більших розмірах.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про податкові пільги для власників електротранспорту в Україні

Популярні новини зараз

У темряві збираємо на ремонт? Влітку тарифи на світло для простих українців зростуть до 4,8 грн

Російські військові прямо під час евакуації розстрілюють мирних жителів у Вовчанську

"Працював усе життя, а користі - нуль": чи можуть українські пенсіонери продати свій стаж

В Україні впроваджують новий спосіб оплати за тепло: що тепер робитимемо

Показати ще