Сьогодні, 2 червня, в App Store з'явилося перше за півтори місяці оновлення для месенджера Telegram. Зазначимо, що версія містить зміни, пов'язані з вимогами GDPR — нового європейського регламенту щодо захисту даних.
"Відмінні новини! Apple схвалила наше останнє оновлення для Telegram, і ми змогли завантажити в App Store нову версію з довгоочікуваними виправленнями і покращеннями", — написав засновник месенджера Павло Дуров.
Раніше компанія Apple заблокувала з середини квітня оновлення програми Telegram в App Store. В розділі "популярні питання" зазначається, що в той же час користувачі Android продовжують отримувати оновлення програми, включаючи останню версію, що стосується нових правил Євросоюзу роботи з персональними даними.
"На жаль, Apple не дозволяє Telegram оновити свій IOS-додаток глобально з середини квітня", - повідомляє компанія.
Популярні новини заразПоказати щеНові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Також інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв про те, що не так давно незалежні розробники в галузі фінансових технологій звинуватили Павла Дурова в плагіаті. Неназвана компанія подала в Замоскворецький суд Москви позов на засновника Telegram. В самому позові зазначається, що бізнесмен привласнив чужий продукт, який йому показали на приватній зустрічі в лютому.
Мова йде про розробку сервісу Telegram Passport, який команда месенджера анонсувала в травні. Так, позивачі впевнені, що Дуров практично повністю скопіював увесь функціонал, інтерфейс і принцип роботи їх продукту.
"Цей продукт практично ідентичний нашій розробці, яка була представлена відповідачу на приватній демонстрації 1 лютого 2018 року, при цьому автором продукту неправомірно вказана "команда Телеграм", підконтрольна відповідачу", — повідомляється в зазначених документах.
При цьому наголошується, що позов до суду подано особисто Павлу Дурову, а не компанії Telegram. Якщо вірити словам позивачів, рішення про крадіжку їхнього продукту приймав особисто засновник відомого месенджера. У той же час компанія-розробник замість грошової компенсації просить тільки визнати за нею авторські права на програму.