Фоторедактор Teleport однойменної американської компанії несподівано вирвався у лідери за кількістю завантажень у магазинах додатків App Store та Google Play.

Головною фішкою Teleport є можливість змінити колір волосся та створити колаж. Десятки тисяч користувачів Instagram вже опублікували фото з зеленим, червоним та синім волоссям. Додаток також дає можливість міняти фон.

У магазині Apple програма розташувалась на першому місці у рейтингу безкоштовних. У Google Play Teleport наразі восьмий, але стрімко піднімається вгору.

Компанію Teleport Future Technologies, Inc заснували Владислав Уразов і Богдан Матвєєв. Уразов народився і виріс в Одесі, але зараз працює за кордоном.

Популярні новини зараз

Телефонують шахраї: за яким номером телефону краще не брати трубку

Замість пільги почнуть штрафувати: про що попереджають пенсіонерів

Пенсії можуть зрости утричі: у Раді хочуть поетапно збільшувати мінімальні виплати

ПриватБанк вимагає оновити дані: що потрібно зробити зараз

Показати ще

Додаток Teleport використовує ряд технологій на базі нейронних мереж, що дозволяє з високою точністю фарбувати волосся.

Як повідомляв портал "Знай.ua", додаток програміста із Саудівської Аравії, який дозволяє анонімно тролити друзів, став хітом в App Store.