Нові технології можуть вирішити багато проблем людства. В тому числі і проблему нерівності. Однак, поки що нерівність відтворює себе за допомогою технологій. Доступ до цифрових пристроїв і засобів зв'язку в різних країнах, а іноді і в сусідніх країнах залишається вкрай нерівномірним. Крім того темпи інтернетизації планети почали сповільнюватися в 2017 році цей показник становив лише 5%. Як повідомляє портал Gadgets Now, лідером у сфері впровадження цифрових технологій залишається Ісландія.
Міжнародний союз електрозв'язку (ITU) опублікував щорічний звіт про вплив нових інформаційних технологій на суспільство. Автори дослідження назвали інтернет речей, хмарні технології, аналітику великих даних і штучний інтелект найперспективнішими інноваціями для бізнесу, держав і суспільства.
В той же час організація, яка входить в структуру ООН, визнає, що цифрова нерівність з кожним роком лише посилюється. "Цифрові технології і цифрова економіка здатні змінити життя мільярдів на краще, тільки якщо ресурси будуть доступні всім", — каже генеральний секретар ITU Чжао Хоулинь . Ступінь доступності цифрових технологій дійсно розрізняється в різних регіонах світу і навіть в сусідніх країнах. Найменш розвинені держави як і раніше відстають за ключовими показниками цифрової економіки, наприклад, за кількістю користувачів інтернету. У середньому частка користувачів у таких країнах становить 15,2%.
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей
Нові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Пенсіонери також отримають свою "тисячу" на карту: кому адресовано надбавку
Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про тих, хто стежить за українцями