Найпопулярнішого у світі відеосервіс YouTube невдовзі отримає потенційного конкурента. Компанія Facebook працює над створення власного сервісу для перегляду відеороликів.

Про це повідомляє Mirror. Новий сервіс отримав назву Watch. Розробники розповіли, що він працюватиме на всіх мобільних платформах, комп'ютерах, ноутбуках та теледодатках.

Сервіс отримає таку функцію, як створення списку відтворення. Це дозволить користувачам не пропустити важливі події. Поки розробка перебуває на стадії тестування. Але користувачам обіцяють, що його невдовзі представлять широкій аудиторії.

Це вже не перша подібна розробка Facebook. У 2016 році компанія запустила у США окрему стрічку для програвання відео. Але вона містила лише короткі аматорські ролики або кліпи з новинами, тривалістю у кілька хвилин.

Популярні новини зараз

Українці можуть втратити субсидії: що необхідно зробити до 1 квітня

З пенсіонерів стягнуть 30% "комісії": у кого заберуть частину виплати

Готуйтеся до більших платіжок: опалення цьогоріч вимкнуть не за календарем

Соціальні виплати призупинили: чому та кому їх заблокували

Показати ще

Наразі розробники запевняють, що тривалість відео збільшиться до 10 хвилин. Вкладку Watch зроблять персоналізованою. До стрічки потраплятимуть в першу чергу ролики, які подобаються друзям користувача. Додадуть функцію коментарів, які можна буде залишати під час перегляду. Буде можливість спілкуватися з друзями в режимі реального часу, а також створювати спільноти за інтересами.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, Facebook видалить не ефективний додаток, доступний для користувачів мобільних пристроїв.