Мільярдер і філантроп Білл Гейтс не вважає програмування найважливішим навичкою майбутнього. На думку співзасновника Microsoft, щоб досягти успіху, важливо придбати базу знань в науці, інженерії або економіці.

В інтерв'ю LinkedIn, на яке посилається CNBC, співзасновник Microsoft Білл Гейтс назвав три найбільш затребуваних кваліфікації на ринку праці в майбутньому.

"Я правда думаю, що базові наукові знання, математичні навички і знання економіки будуть важливою вимогою в різних сферах в майбутньому", — зазначив мільярдер.

Він також додав, що не обов'язково вміти писати код самостійно. Досить розуміти, якими можливостями володіють розробники. "Володарі навичок в цих трьох областях будуть мати вплив у всіх підприємствах", - додав Гейтс.

Популярні новини зараз

Екс-командир звернувся до тих, хто шукає багатодітних дружин та бабусь як "страховку": "Є ще один варіант..."

В Україні з’явився новий вид пенсій: отримати може кожен, але доведеться поділитись

Фанати засудили Могилевську за заохочення доньки: "Не зробили висновків..."

Готуйте свої гаманці: українцям з 1 липня збільшать виплати, кому пощастить

Показати ще

Економіка, інженерія і наука - це лише база знань, на думку Гейтса. У своєму мікроблозі в Twitter він дає більш точні рекомендації для тих, хто збирається досягти успіху на ринку праці в найближчому майбутньому. Гейтс рекомендує будувати кар'єру в сфері штучного інтелекту, біологічних наук або енергетики. “

Я б вибрав щось з цього, якби починав сьогодні", — зазначив мільярдер.

Фонд Білла і Мелінди Гейтс займається розвитком як мінімум двох з цих областей - біологічних наук і енергетики. Організація інвестує в стартапи в галузі чистої енергетики. Так, у листопаді фонд виділив 1,14 млн доларів на розробку пристрою NEWgenerator, яке одночасно виробляє енергію і очищає воду, а в 2016 році продав всі свої акції нафтогазової компанії BP.

Біологічні науки теж отримують підтримку Гейтсів — фонд вкладаються в боротьбу з поліомієлітом та малярією і просуває вакцини в країнах, що розвиваються.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що роботи збільшать гендерна нерівність.