Apple отримала патент на технологію, призначену для круглих годин. Документ, який розміщений на сайті Patently Apple підтверджує, що інженери компанії продовжують працювати над круглим дисплеєм для годин.

Відзначимо, що в патенті розповідається про незвичайну технології, над якою співробітники Apple працює кілька років.

Серед доданих зображень знайшлося одне з макетом круглих годин. У документі багато технічної інформації.

Але все зводиться до того, що інженери Apple намагалися створити круглий дисплей, на якому буде ефективно використовуватися вільне місце.

Популярні новини зараз

Ви подивитесь на лічильники і не повірите очам: як прибрати кілька кубів до кінця місяця без порушень

Юність стукає у двері? Оновлені мотоцикли "Ява" знову продаються в Україні, одразу 6 моделей

Слідкуйте уважно, або переплатите багато грошей: українців попередили про комуналку у травні

Залишать останню сорочку: які речі не будуть вилучати в ухилянтів-боржників

Показати ще

Піксельні масиви часто мають прямокутні форми. Однак вони не будуть ефективно поміщатися всередині пристрою, що має круглу форму.

Тому треба створити покращений круглий дисплей або інший дисплей з вигнутими краями.

Заявка на патент була подана через вісім місяців після того, як були представлені перші Apple Watch. Це ще одне підтвердження того, що в компанії зацікавлені в круглих дисплеях.

Невідомо, чи вийшло у інженерів створити екран, який вони задумували. Наявність патенту не означає, що Apple обов'язково випустить круглі годинник.

Компанія часто отримує патенти на різні пристрої і технології, які продовжують існувати на папері.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Сьогодні корпорація Google, незадовго до початку конференції I/O 2018 в США, представила абсолютно нову ОС, у якій немає аналогів у всьому світу. Нова розробка отримала назву Android Things, а про існування такого продукту ніхто не знав до моменту презентації, тобто інформація трималася в суворій секретності. Новітня операційна система призначається не зовсім для смартфонів або планшетів, а для "інтернету речей", що набирають все більшої популярності з кожним роком.