Компанія Apple в наступному році, як очікується, змінить дизайн трьох моделей iPhone, позбавивши їх від чорного модуля у верхній частині дисплея, яка здивувала користувачів в 2017 році.
"Apple вирішила відмовитися з наступного року від цього модуля і вже почала обговорювати технічні деталі з постачальниками комплектуючих", - повідомляють закордонні джерела.
Інші деталі нового дизайну, такі як розмір і форма, поки не оголошувалися, додав він. В останній версії смартфона від Apple iPhone X екран займає майже всю площу передньої панелі. Однак у верхній частині розташувався невеликий чорний виріз, в якому сховані камера і сенсори, що забезпечують роботу Face ID.
Ніхто не залишиться у тіні: ТЦК готують нововведення у військовому обліку
ТЦК не має права: омбудсменка назвала головні порушення, які вчиняють ледь не щодня
Заступник голови одеської податкової Хандусенко всього за кілька років став мільйонером
Пенсіонерів залишать без індексації: кому не світить підвищення виплат
Цей модуль отримав неформальну назву "монобровь". В App Store навіть з'явився спеціальний додаток, яке дозволяє замаскувати цей виріз, збільшивши чорну рамку на дисплеї. Також компанія готується випустити в кінці нинішнього року відразу три нових iPhone, які здивують користувачів приємною ціною. Один з них буде найбільшим з досі випущених, другий - того ж розміру, що iPhone X, але оновлений, і третій - з деякими з ключових функцій флагманського телефону, але менш дорогим.
Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що всесвітньо відома американська компанія Apple планує випустити бюджетний 13-дюймовий MacBook у другій половині 2018 року.
Крім того, нові ноутбуки потраплять в бюджетний сегмент і будуть набагато дешевше нинішньої Pro-версії (актуальну модель з екраном 13 дюймів в США коштує близько 1 тисячі доларів).