Автомобільна інформаційно-розважальна система від Apple CarPlay буде оснащена в нових моделях автомобілів марки Aston Martin і Mini.

Для Mini, CarPlay надійде трохи пізніше в цьому році в пакетах Tech Pack або Media Pack XL 2018 року і 2018 Clubman.

В Aston, CarPlay буде доступний в автомобілях 2017 року випуску моделі Vantage, Vanquish, Rapide і DB9 Volante. Ці нові автомобілі є лише доповненням до вже довгого списку, оскільки CarPlay тепер доступний на більш ніж 200 різних моделях майже у 50 виробників.

Aston приєднується до розкішних брендів, таких як Ferrari і Porsche, в додаванні сумісності з CarPlay.

Популярні новини зараз

Українці працюватимуть до глибокої старості: у Мінсоці готують нововведення

Не дадуть ні пенсію, ні субсидію: пенсіонерам знову ускладнили життя - що вимагають

Гороскоп на сьогодні 6 квітня готує багато сюрпризів: увага, сварки та гроші

Заплатити мають всі: українців попередили про важливий податок, готуйте 5280 гривень

Показати ще

Крім того, навіть близько $ 300,000 2014 Vanquish далеко не найдорожчий автомобіль з функціональністю CarPlay. Цей титул в основному поділяється на даний момент двома компаніями Lamborghini 2017 року і Koenigsegg з Regera.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що американці оцінили Lanos по достоїнству.