За останні 10 років американська корпорація Apple заробила на продажах iPhone 760 млрд доларів.

За інформацією компанії Strategy Analytics, з 2007 року, після презентації першого iPhone, Apple продала 1,2 млрд смартфонів. Аналітики впевнені, що у 2018 році виручка фірми Тіма Кука зі смартфонів сягне трильйона доларів.

Сьогодні iPhone користується шаленою популярністю у більшості великих країн. Винятком є Китай та Індія. У цих країнах гаджети від Apple не надто популярні через високу ціну та конкуренцію місцевих виробників.

Крім того, впевнені аналітики, Apple може зіткнутися з дефіцитом нових iPhone після презентації, яка відбудеться 12 вересня.

Як повідомляв портал "Знай.ua", лондонська лакшері-компанія Goldgenie вже почала приймати замовлення на позолочений iPhone 8.

Популярні новини зараз

Канікул нікому не бачити: школярі навчатимуться навіть влітку

До Німеччини та Польші шлях перекриють: українців змусять платити за в'їзд до країн, скільки треба викласти

Українцям почали блокувати рахунки: у ПриватБанку пояснили, як не залишитись без грошей

Пенсії зростуть залежно від тривалості стажу: кому і скільки доплатять у 2026 році

Показати ще